Hlava německého ovčáka Výcvik psa
archiv článků s kynologickou tématikou
Menu           Poradna
Novinky

Archiv
Rejstřík

Poradna

Archivář


TART


Odkazy
Máte problém s výcvikem Vašeho psa a nevíte si rady? Nenašli jste v tomto archivu na svou otázku odpověď? Zkuste se zeptat přímo archiváře! Bude-li mít čas a chuť, třeba Vám poradí.

Ale prosíme Vás, neptejte se na problémy spojené s chovem psa v bytě!  Tento server je od lidí a pro lidi, kteří se zabývají výcvikem psa pro reálné použití v praxi. Nemáme žádné zkušenosti s chovem "domácích miláčků", a když se zeptáte, co máte dělat, když Vám doma pes všechno počůrá, okouše, rozkouše nebo když Vám doma často štěká či vyje, odpovědí Vám bude pouze rozpačité pokrčení ramen. Tyto projevy jsou totiž přirozeným chováním psa a při ustájení zvířete venku (jak to my doporučujeme, sami děláme a považujeme za správné) nepředstavují žádný problém.

A ještě něco - neptejte se na problémy spojené s přivoláním psa, dokud si nebudete naprosto jisti, že jste si nejprve pozorně přečetli následující články z archivu a žádný z nich Vám s Vaším problémem nepomohl (zbytečné dotazy, na které lze odpověď v těchto článcích nalézt, totiž budou ignorovány):
Nácvik přivolání,
Výchova psa pro TART,
Cvičíme podle TARTu II.,
Cvičíme podle TARTu X.,
Výchova a výcvik všestranného psa II.,
Výchova a výcvik všestranného psa IX..


Copyright © Jan Dubový, 2001-2014 - Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.